Kurz č. 1 – KYTIČKA

 V tomto kurzu vás naučím tři základní techniky – očkovou, dvojitého očka a jehličkovou. Naučíte se dělat jednoduché kvítky, lístečky a ozdobnou trávu. Výslednou kytičku budete kompletovat za pomoci opěrných drátků a zahradnické pásky.

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky a začátečnice.

 

Kurz č. 2 – RŮŽE

Během tohoto kurzu se naučíte jedinou techniku – sloupkovou – jíž je ale možné utvořit nepřeberné množství květů. Vy s její pomocí vytvoříte růžičku, naučíte se tak používat i opěrné drátky a bavlnku na jejich obmotání a utvoření květu.

Tento kurs nedoporučuji pro úplné začátečnice, je třeba mít již alespoň malou zkušenost s prací s drátkem. Vhodné je absolvovat před ním kurz č. 1.

 

Kurzy - Obili.jpg (normální)Kurz č. 3 – OBILÍ A LEVANDULE

Během tohoto kurzu vás naučím hned několik technik – očkovou, dvojitého očka a návratu. Květy budete dokončovat za pomocí opěrných drátků a bavlnky.

Kurz je vhodný i pro začátečníky a začátečnice.

Kurz č. 4 – STROMEČEK

V tomto kurzu se naučíte žebříčkovou techniku, která se používá hlavně při výrobě stromečků. Jeden takový si při něm zhotovíte, stačí při tom jen kroutit drátky dohromady...

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky a začátečnice.

 

 

Novinky

Scusate che questo sito è solo in ceco ma non ho la possibilità di farlo multilingue. Ma è creato come piccola galleria, perciò basta aprire e vedere... E se vi piace qualcosa potete ordinarlo, i prezzi si vedono ingrandendo le foto. Se vi interessano i miei corsi (posso farli anche in Italia), basta scrivermi su "Napište mi".

Excuse only a Czech language of this web but I have no possibility to make it in more languages. But it's created as a gallery so just open it and look... If you like something you can buy it, the prices you can see if you click on the photo. And if you want you can also write me on "Napište mi".

Kajka