Autem – z dálnice D 11: výjezd směr „Chlumec nad Cidlinou, Týnec nad Labem“ – dojet až do Chlumce nad Cidlinou, na kruhovém objezdu u Lidlu se dát doleva (směr Poděbrady), na dalším kruhovém objezdu doprava směr „Lišice“ a asi po 200 m doleva. V Lišicích se dát na křižovatce doprava směr „Lužec nad Cidlinou“, projet obcí „Lišičky“, pokračovat po hlavní a za Lišičkami na konci lesa odbočit doleva směr „Vlkov nad Lesy“. V obci zahnout na první odbočce doleva (před velikou lípou, do ulice U Zámku), je to žlutý dům přímo před vámi.

- Z Poděbrad: po státovce směr Hradec Králové, dojet až do Městce Králové, na první křižovatce odbočit doprava směr Nový Bydžov, asi 3 km za Městcem Králové zahnout doprava směr „Vlkov nad Lesy“ do obce „Nový“. Dojet po hlavní do Vlkova nad Lesy, projet obcí po hlavní - za návsí mírně doprava a na první odbočce (u lípy) zahnout doprava – ulice U Zámku – je to žlutý dům přímo před vámi.

- Z Hradce Králové: po státovce směr „Praha“, dojet až do Chlumce nad Cidlinou, projet obcí až ke kruhovému objezdu u Lidlu. Jet stále rovně, na dalším kruhovém objezdu zahnout doprava a dál se řídit indikacemi shora („z dálnice D11“)

- Z Nového Bydžova: z náměstí jet směr Praha, za prvním lesem zahnout doleva směr „Lužec nad Cidlinou“, projet rovně obcí a před dalším lesem zahnout doprava směr „Vlkov nad Lesy“. V obci zahnout na první odbočce doleva (před velikou lípou, do ulice U Zámku), je to žlutý dům přímo před vámi.  

Autobusem – trasa Praha – Trutnov, Pec pod Sněžkou (ne všechny linky); Poděbrady – Městec Králové

- dojet do Městce Králové

Vlakem – trasa Praha – Hradec Králové; Trutnov – Chlumec nad Cidlinou

- dojet do Chlumce nad Cidlinou

Pokud pojedete autobusem nebo vlakem, dojedu pro vás na nádraží či na autobusovou zastávku (za příspěvek na benzín).

Novinky

Scusate che questo sito è solo in ceco ma non ho la possibilità di farlo multilingue. Ma è creato come piccola galleria, perciò basta aprire e vedere... E se vi piace qualcosa potete ordinarlo, i prezzi si vedono ingrandendo le foto. Se vi interessano i miei corsi (posso farli anche in Italia), basta scrivermi su "Napište mi".

Excuse only a Czech language of this web but I have no possibility to make it in more languages. But it's created as a gallery so just open it and look... If you like something you can buy it, the prices you can see if you click on the photo. And if you want you can also write me on "Napište mi".

Kajka