Na stránkách magazínu velkoobchodu Stoklasa si můžete přečíst rozhovor se mnou. Takže kdo chce vědět o mě o něco víc než jen to, že dělám korálkové kytičky, může si ho přečíst.

Kdo neviděl pořad Snídaně s Novou, ve kterém jsem vystupovala a ukázala, jak se vyrábí jmelí, může se na něj podívat zde.

ZR1040_Koralky2.jpg Tak tohle je obálka druhé knížky.... mám z ní moc velkou radost. A chtěla bych za ni poděkovat i všem mým příznivcům. Bez nich by totiž nevyšla, její zrození bylo závislé na prodejnosti prvního dílu. Ještě jednou děkuji vám všem, je to vlastně tak trochu i vaše dílko... Usmívající se

Bohužel ještě není knížka na pultech, ještě se "ohřívá" v tiskárně. V knihkupectvích by se měla objevit začátkem prosince, já si však pro ni jedu do nakladatelství již v úterý. Takže pokud ji chcete mít doma dřív, můžete si ji u mě objednat zde za cenu 268,- Kč + poštovné. Pokud budete chtít, napíšu Vám do ní i věnování. A zatím se na ni můžete podívat, stačí jen kliknout na obrázek knížky.

A samozřejmě budu ráda, když mi napíšete, jak se vám knížka líbí či nelíbí, případně co byste udělali jinak. Pomůže mi to při přípravě další knížky...no, a už je to venku, ale bude to opravdu veliké překvapení!

Na konci září jsem také uspořádala korálkový kurs. Na fotky z něj a vytvořené výrobky se můžete podívat zde.

Kdo se chce podívat, jak se z korálků dělá stromeček, zde je odkaz na pořad Rady práka Loskutáka, ve kterém jsem dne 2.5.2010 vystupovala.

Kniha Obálku první knížky asi znáte všichni, to jen pro osvěžení....

Novinky

Scusate che questo sito è solo in ceco ma non ho la possibilità di farlo multilingue. Ma è creato come piccola galleria, perciò basta aprire e vedere... E se vi piace qualcosa potete ordinarlo, i prezzi si vedono ingrandendo le foto. Se vi interessano i miei corsi (posso farli anche in Italia), basta scrivermi su "Napište mi".

Excuse only a Czech language of this web but I have no possibility to make it in more languages. But it's created as a gallery so just open it and look... If you like something you can buy it, the prices you can see if you click on the photo. And if you want you can also write me on "Napište mi".

Kajka