Zjistila jsem, že se v Čechách začínají prodávat "špagety", tedy asi 100metrové náviny úpletové šňůry o šířce 0,5-3 cm. Většinou se z nich dělají koberečky, ovšem v Itálii už od loňska krásné háčkované kabelky. Ani já jsem neodolala a pustila se do nich, na většinu z nich jsem si materiál dovezla z Čech. Zhotovila jsem i videonávod. Není příliš kvalitní, ale brzy sem dám nový, lepší, navíc udělám i krátký popis. Taky tady jsou mé kabelky....

   Kabelka červená      Kabelka hnědá       Kabelka modrá    

                             Kabelka černá       Kabelka šedo-zelená


A zde je i videonávod na hnědou kabelku: Videonávod na háčkovanou kabelku

A ještě jeden videonávod, trochu přehlednější: Videonávod na kabelku háčkovanou z příze

A komu se kabelky líbí, ale netroufne si na ně, jsou na prodej v mém e-shopu Usmívající se

Novinky

Scusate che questo sito è solo in ceco ma non ho la possibilità di farlo multilingue. Ma è creato come piccola galleria, perciò basta aprire e vedere... E se vi piace qualcosa potete ordinarlo, i prezzi si vedono ingrandendo le foto. Se vi interessano i miei corsi (posso farli anche in Italia), basta scrivermi su "Napište mi".

Excuse only a Czech language of this web but I have no possibility to make it in more languages. But it's created as a gallery so just open it and look... If you like something you can buy it, the prices you can see if you click on the photo. And if you want you can also write me on "Napište mi".

Kajka